Ostukorv

Teie ostukorv on tühi.

NEOVITA COSMETICS unikaalsus ja eelised

Mille poolest erineb NEOVITA COSMETICS konkureerivatest brändidest? Mis muudab NEOVITA ainulaadseks?

NEOVITA on ainuke professionaalne kosmeetikabränd, mis on saadaval ainult ilusalongides ja SPA-des. Parima tulemuse saavutamiseks valivad kliendile sobivat tooted alati koolitatud spetsialistid. 50 a. kogemus toodete arendamisest ühendatuna perefirma traditsioonidega tagab edu nii ettevõttele kui tema klientidele. 

Looduse ja teaduse sünergia HerbaCeuticalsTM

Taimede jõud (Herba) ühildatuna innovatiivse toimeainetesüsteemiga (Ceuticals). Kvaliteetsed taimeekstraktid on kombineeritud kõrgtehnoloogiliste toimeainetega, mille tõhus toime ja optimaalne ühilduvus on tõestatud teaduslikes katsetes, moodustades NEOVITA HerbaCeuticalsi uuenduslikud toimeainesüsteemid.

https://www.neovitacosmetics.eu/index.php/de/innovationen/herbaceuticals

Ilma säilitusaineteta

Säilivusaja pikendamiseks kasutatakse tänapäeval kosmeetika toodetes mitmeid säilitusaineid. Kõige levinumad on parabeenid, aga ka propüleenglükool, butüleenglükool, fenetüülalkohol, pentüleenglükool, EDTA ja sorbitool. Säilitusained võivad põhjustada allergiaid, nahaärritust ja kahjustada hormoonsüsteemi talitlust ning seetõttu neid NEOVITA toodetes ei kasutata. Kõik NEOVITA tooted on pakendatud kinnistesse aerosool-anumatesse, kasutades säilitusainevaba surve-steriliseerimist.

Ilma lisaaineteta

Erinevatel lisaainetel võib olla nahale samasugune negatiivne mõju nagu säilitusainetel. Seetõttu ei sisalda NEOVITA-tooted ka lisaaineid nagu näiteks värviained, PEG-emulgaatorid, mikroplastik, silikoonõli ega parafiini.

Efektiivne toime: Mousse Carrier System

Unikaalne NEOVITA vahukandmise tehnoloogia tagab toimeainete efektiivse imendumise. Õrnas vahus on toimeaine ühtlaselt jaotunud mikrovahust helmestes, mis on kordades väikemad traditsioonilise emulsiooni osakestest ja imendumine seetõttu oluliselt parem.

https://www.neovitacosmetics.eu/index.php/de/innovationen/mousse-carrier-system